TOP-UP OIL 5W-40

Vaj motori me efekt kursimi të energjisë. Gjithashtu i përshtatshëm për motorë me naftë me sistem shtesë të injeksionit të pompës. Viskoziteti i këtij vaji kontribuon në kursimin e energjisë. Ky vaj kursen edhe karburantin. Mund të përzihet lirisht me çdo vaj motori. Testuar në katalizatorë dhe turbo mbushës.

Vaj që mund të përdoret gjatë gjithë vitit për motorët me benzinë dhe me naftë.

Miratimi:

  • ACEA C3
  • API SN
  • API CF
  • BMW Longlife-04
  • Ford WSS-M2C 917-A
  • MB-Freigabe 229.31
  • Porsche A40
  • VW 502 00
  • VW 505 00
  • VW 505 01

LIQUI MOLY e rekomandon këtë vaj për ato automjete që i plotësojnë këto specifikime:

 • Fiat 9.55535-H2
 • Fiat 9.55535-M2
 • Fiat 9.55535-S2
 • Renault RN 0700
 • Renault RN 0710

Variantet e produktit

Emri Nr Paketimi languages
Top-up Oil 5W-40 1305 1 l Canister plastic D
Top-up Oil 5W-40 8027 1 l Canister plastic D-RUS-UA

ASISTENT PERSONAL

Këtu jemi për pyetjet tuaja:
Telefon: 02 3103 130, 071 356 406
ose përmes kontaktit

MADE IN GERMANY

Cilësi më e lartë bazuar në kërkime, zhvillim dhe prodhim në Gjermani

OFERTA E PLOTЁ

Zgjidhni më shumë se 4000 produkte.
Gjithë në vendin e njejtë.